Partnerem serwisu jest:
Szukasz szkoleń SEP? Wybierz opiekuna i zapytaj o rabaty! Sprawdź >>> https://sep-uprawnienia.pl/oddzialy <<<
Online

Szkolenie pomiarowe

5 sierpnia

godz. 9:00

Online

Cena 1 egzaminu: 430zł

Cena szkolenia: 350zł

Online

Szkolenie G1/2/3

5 sierpnia

godz. 9:00

Online

Cena 1 egzaminu: 430zł

Cena szkolenia: 95zł

Online

Szkolenie G1/2/3

5 sierpnia

godz. 16:00

Online

Cena 1 egzaminu: 430zł

Cena szkolenia: 95zł

Wszystkie terminy

Oferta szkoleń SEP dla firm: doskonała inwestycja w kapitał ludzki

Ludzie to fundament każdej firmy. Zaczęliśmy od truizmu, bo teoretycznie wie o tym każdy pracodawca. W praktyce jednak przedsiębiorcy nie zawsze potrafią zapewnić swoim pracownikom odpowiednie, motywujące warunki i mocniej związać ich z firmą. Niezawodnym sposobem jest regularne inwestowanie w kompetencje zawodowe członków zespołu. Świetnym wyborem dla firm z branży energetycznej, gazowej czy cieplnej są przede wszystkim szkolenia SEP. SEP UPRAWNIENIA przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę kursów SEP dla firm. Zapraszamy do poznania szczegółów.

Kursy SEP: to się opłaca!

Szkolenia SEP, po których ukończeniu uczestnicy mogą przystąpić do egzaminu państwowego na przykład na uprawnienia energetyczne, nigdy nie powinny być traktowane w kategoriach kosztu pracodawcy. Jest to bowiem doskonały sposób na to, aby realnie podnieść kwalifikacje pracowników i tym samym zyskać kompetentny zespół fachowców, którego będzie zazdrościć konkurencja.

Obecny rynek pracy jest bardzo nieprzyjazny przedsiębiorcom. W branżach technicznych nie ma chyba firmy, która nie zgłaszałaby problemów ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Odpowiednich, czyli takich, którzy nie tylko mają umiejętności praktyczne, ale także uprawnienia umożliwiające im legalne wykonywanie prac np. związanych z eksploatacją urządzeń grzewczych czy instalacji gazowych.

Co może zrobić przedsiębiorca? Do wyboru są dwa rozwiązania. Pierwsze, to przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, bez żadnej gwarancji znalezienia fachowca spełniającego oczekiwania firmy. Nawet jeśli się to uda, pracodawca będzie zmuszony do głębokiego sięgnięcia do kieszeni, ponieważ specjaliści z uprawnieniami są cenieni na rynku i bez problemu mogą dyktować wysokie stawki.

Druga droga wydaje się być znacznie rozsądniejsza i opłacalna. Pracodawca może zainwestować w szkolenia SEP dla swoich pracowników. Jest to o tyle korzystne rozwiązanie, że gwarantuje zyskanie natychmiastowego dostępu do wysoce wykwalifikowanych fachowców, którzy są już związani z przedsiębiorstwem, znają obowiązujące w nim procedury i nie trzeba ich wdrażać w tryb pracy.

Ponadto sfinansowanie kursu SEP dla pracownika przynosi firmie inne, równie ważne korzyści:

  • Wzrost motywacji pracowników
  • Sfinansowanie szkolenia jest doskonałą formą wynagrodzenia pozapłacowego
  • Podniesienie prestiżu przedsiębiorstwa
  • Poszerzenie pola manewru w zakresie pozyskiwania zleceń wymagających specjalistycznej wiedzy i posiadania uprawnień SEP
  • Wzrost atrakcyjności marki pracodawcy (employer branding)

Szkolenia SEP w całej Polsce

Ważną informacją dla firm jest to, że nasze szkolenia SEP są organizowane w około 20 polskich miastach. To znacznie ułatwia sprawę w sytuacji, gdy przedsiębiorca chce opłacić szkolenie tylko dla kilku pracowników. Oczywiście istnieje również możliwość przeprowadzenia kursu SEP w siedzibie pracodawcy, w dowolnym miejscu w Polsce. Po zebraniu minimum 5 uczestników nasi szkoleniowcy przyjadą do firmy klienta, co jest dużym udogodnieniem i oszczędnością czasu.

Oferowane przez nas szkolenia SEP prowadzą wykwalifikowani eksperci ze Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich, co stanowi gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego kursów. Jest to o tyle istotne, że wybierając nasz kurs SEP przedsiębiorca może mieć pewność, że pracownik zostanie dobrze przygotowany do egzaminu SEP i z dużym prawdopodobieństwem uzyska świadectwo kwalifikacji już za pierwszym podejściem.

Dodajmy również, że nasza oferta obejmuje szkolenia SEP ze wszystkich grup kwalifikacji: G1, G2 i G3. Warto również wspomnieć o możliwości odbycia kursu kompleksowego w ciągu jednego dnia, po którego ukończeniu uczestnik jest przygotowany do zdania egzaminu na uprawnienia energetyczne, cieplne i uprawnienia gazowe.

Sporą popularnością wśród naszych klientów cieszą się również szkolenia wakacyjne. Odbywają się w one w trybie weekendowym, dzięki czemu nie ma potrzeby reorganizowania harmonogramu pracy przedsiębiorstwa.

Po ukończeniu dowolnego szkolenia uczestnik przystępuje do egzaminu przed naszą Komisją Kwalifikacyjną, powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Egzamin przebiega w przyjaznej atmosferze, co sprzyja wysokiej zdawalności.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub zarezerwowania miejsca na dowolnie wybranym szkoleniu SEP. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym cennikiem kursów SEP.


Najczęściej zadawane pytania

Co to są kursy SEP dla firm? Kto może zrobić kursy SEP dla firm? Jak przygotować się do egzaminu na kursy SEP dla firm? Jak długo ważne są kursy SEP dla firm? Jak się zapisać na kursy SEP dla firm? Jakie inne kursy SEP są dostępne?
Urząd pracy
Enea
BP
OBI
Polska Spółka Gazowa
Okręgowa Pielęgniarek i Położnych
Wipasz
Herbapol
Kuehne+nagel
sweco
inkpol
auto machinery jet
Ludwik Rydygier
otis
skanska
meillerghp
aerospace
WODR