Partnerem serwisu jest:
Szukasz szkoleń SEP? Wybierz opiekuna i zapytaj o rabaty! Sprawdź >>> https://sep-uprawnienia.pl/oddzialy <<<


Cennik Egzaminów

Grupa Zakres punktowy do wyboru Rodzaj egzaminu Koszt egzaminu
G1 elektryczna 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Eksploatacja / Dozór 430 zł* brutto / 430 zł* brutto
G2 cieplna 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Eksploatacja / Dozór 430 zł* brutto / 430 zł* brutto
G3 gazowa 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Eksploatacja / Dozór 430 zł* brutto / 430 zł* brutto

* Koszt egzaminu jest ustalony według § 14 ust 2 rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji (Dz. U. z 2003 nr 89, poz. 829).Kalkulator

Grupa Zakres egzaminu Koszt
G1 Elektryczne 0
G1 Elektryczne + pomiary 0
G2 Cieplne 0
G3 Gazowe 0
Język Koszt
0
0

Podsumowanie Całkowity koszt
Szkolenia 0 + Egzaminy 0 + tłumaczenia 0 0

W celu ustalenia całkowitego kosztu szkoleń i egzaminów posługujemy się następującym wzorem:

Opłata za kurs* + Opłata za egzamin/y

* Przy zapisie na 2 lub 3 grupy tego samego dnia, koszt szkolenia w cenie jednego!

Wycena szkoleń grupowych (zamkniętych) jest ustalana indywidualnie.
W celu otrzymania szczegółów współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.


Grupa Adresaci szkolenia Koszt
G1 elektryczne Uczestnikiem szkolenia może być każda osoba wykonująca zadania związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. 95 zł* brutto
G2 cieplne Uczestnikiem szkolenia może być każda osoba wykonująca zadania związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz inne urządzenia energetyczne. Np. palacze kotłów, serwisanci, instalatorzy, monterzy, itd. 95 zł* brutto
G3 gazowe Uczestnikiem szkolenia może być każda osoba chcąca uzyskać uprawnienia do wykonywania prac kontrolno-pomiarowych. Odbycie takiego szkolenia zalecane jest dla osób wykonujących pomiary, dokonujących przeglądów technicznych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. 95 zł* brutto
G1 elektryczne z pomiarami Uczestnikiem szkolenia może być każda osoba chcąca uzyskać uprawnienia do wykonywania prac kontrolno-pomiarowych.
Odbycie takiego szkolenia zalecane jest dla osób wykonujących pomiary, dokonujących przeglądów technicznych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.
350 zł* brutto
Szkolenie elektryczne 30h Uczestnikiem szkolenia może być każda osoba wykonująca zadania związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Odbycie takiego szkolenia zalecane jest dla osób, które posiadają niewielkie doświadczenie w elektryce. 550 zł* brutto

* Przy zapisie na 2 lub 3 grupy tego samego dnia, koszt szkolenia w cenie jednego!Cennik tłumaczenia przysięgłego Świadectwa

Język Koszt
j.angielski 65 zł
j.niemiecki 65 zł


Sprawdź nasz cennik szkoleń SEP i podejmij najlepszą decyzję dla Twojej firmy lub kariery!

Cena szkoleń SEP zwyczajowo jest głównym kryterium wyboru konkretnego kursu. Szczególną uwagę zwracają na to pracodawcy, dla których sfinansowanie szkolenia grupie kilku czy kilkunastu pracowników stanowi spore obciążenie. Mamy bardzo dobrą wiadomość: nasze szkolenia SEP wyróżniają się najlepszym stosunkiem ceny do jakości na polskim rynku. Nieprzypadkowo mamy stałe grono klientów, w tym głównie przedsiębiorców, którzy regularnie zlecają nam przeszkolenie swoich pracowników. Wiedzą, że oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny kursów SEP, ale także gwarantujemy bardzo wysoki poziom kształcenia, co potwierdzają znakomite wyniki zdawalności egzaminów SEP.

Od czego zależy cena kursu SEP?

Szukając szkolenia SEP dla siebie czy swoich pracowników z pewnością zwróciłeś uwagę, że pomiędzy poszczególnymi firmami organizującymi kursy energetyczne istnieją czasami spore różnice cenowe. Z czego one właściwie wynikają? Uchylmy rąbka tajemnicy.

Po pierwsze: na cenę szkolenia SEP wpływa jego jakość i to Cię pewnie nie zdziwi. Wiele zależy tutaj od tego, kto prowadzi kursy energetyczne. U nas są to najwyższej klasy fachowcy ze Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich. Dzięki temu możemy zagwarantować przekazanie kursantom aktualnej, przydatnej i rzetelnej wiedzy, która umożliwi im bezproblemowe zdanie egzaminu SEP.

Kolejną kwestią jest to, gdzie przeprowadzamy szkolenie SEP. Sposobem na ograniczenie kosztów jest przeszkolenie pracowników w siedzibie firmy (o ile zbierze się grupa minimum 5 osób możemy przeprowadzić takie szkolenie w dowolnym zakątku Polski), ale nie zawsze pozwalają na to warunki lokalowe. Jeśli konieczne okaże się wynajęcie sali szkoleniowej, to cena kursu oczywiście automatycznie wzrośnie.

Inne elementy wpływające na cenę kursu SEP to przede wszystkim:

  • Czas trwania szkolenia – jeśli organizujemy kurs w odległej części Polski, a szkolenie zakończy się późnym wieczorem, prowadzące je osoby muszą mieć zapewniony nocleg.
  • Język wykładowy – jako jedna z nielicznych firm organizujących szkolenia, dajemy możliwość przeprowadzenia kursu w języku obcym, np. bardzo popularnym w ostatnich latach języku ukraińskim. Takie szkolenie jest rzecz jasna nieco droższe, z uwagi na konieczność zatrudnienia szkoleniowca władającego językiem obcym, a więc automatycznie droższego.

Jak możesz obniżyć cenę szkolenia SEP?

Istnieje na to kilka sposobów. Pierwszym jest udostępnienie sali lub innego miejsca nadającego się do przeprowadzenia szkolenia. Z takiej opcji bardzo chętnie korzystają przedsiębiorcy, którzy zlecają przeszkolenie większej grupy pracowników w siedzibach swoich firm.

Zachęcamy także do tego, aby korzystać ze szkoleń SEP organizowanych w stałych punktach na mapie kraju, czyli największych miastach Polski. Aktualnie takich miejsc jest ponad 20. Jeśli więc nie jest problemem dojechanie do miejscowości, w której przeprowadzamy szkolenie, np. kurs elektryka, to warto z takiej możliwości skorzystać.

Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną ofertę dla pracodawców. W sytuacji, gdy uda się zebrać grupę uczestników szkolenia powyżej wymaganej liczby, sam kurs SEP przeprowadzamy bezpłatnie. Klient ponosi wówczas wyłącznie koszt organizacji egzaminu SEP.

Cena tłumaczenia świadectwa kwalifikacji

Analizując ogólny koszt szkolenia SEP, warto również wziąć pod uwagę cenę za przetłumaczenie świadectwa kwalifikacji wydawanego uczestnikowi po pozytywnym zakończeniu egzaminu SEP. Takie świadectwo zawsze jest sporządzone w języku polskim. Jeśli istnieje potrzeba jego przetłumaczenia na inny język (popularne rozwiązanie wśród osób, które po zdobyciu uprawnień energetycznych chcą wyjechać do pracy za granicą), można to załatwić za naszym pośrednictwem. Koszt tłumaczenia przysięgłego wynosi 65 złotych.

Ile kosztują nasze szkolenia SEP? Sprawdź cennik!

Poniżej znajdziesz tabelkę, w której podajemy aktualne ceny kursów SEP dla wszystkich grup kwalifikacji, czyli G1, G2 oraz G3. Zwróć uwagę, że w przypadku, gdy Ty lub Twój pracownik weźmie zdecyduje się na ukończenie szkolenia SEP we wszystkich grupach (można to zrobić w ciągu jednego dnia), obowiązuje cena jak za jeden kurs!

Urząd pracy
Enea
BP
OBI
Polska Spółka Gazowa
Okręgowa Pielęgniarek i Położnych
Wipasz
Herbapol
Kuehne+nagel
sweco
inkpol
auto machinery jet
Ludwik Rydygier
otis
skanska
meillerghp
aerospace
WODR