Online

Szkolenie G1/2/3

23 maja

godz. 09:00

Online

Cena 1 egzaminu: 301zł

Cena szkolenia: 95zł

Promocja

Szkolenie G1/2/3

23 maja

godz. 16:00

Online

Cena 1 egzaminu: 301zł

Promocyjna cena szkolenia! 45zł zamiast 95zł!!!

Online

Szkolenie pomiarowe

23 maja

godz. 09:00

Online

Cena 1 egzaminu: 301zł

Cena szkolenia: 350zł

Wszystkie terminy
 

Uprawnienia energetyczne w grupie G1: zapisz się na kurs SEP do i powyżej 1kV!

Posiadanie umiejętności z zakresu szeroko rozumianej elektryki jest bardzo cenione i poszukiwane na polskim rynku pracy. Pamiętajmy jednak, że pracodawcy niekoniecznie potrzebują „złotych rączek” – zależy im na pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów posiadających uprawnienia energetyczne. Tylko tacy fachowcy mogą zgodnie z prawem wykonywać najróżniejsze prace elektryczne. Stąd od dawna obserwujemy gwałtowny wzrost zainteresowania szkoleniami SEP na uprawnienia energetyczne w grupie G1. Zapisują się na nie osoby prywatne, ale chętnie wybierają je również pracodawcy, którzy chcą w ten sposób zainwestować w kompetencje swoich pracowników i zapewnić sobie dostęp do wykwalifikowanej kadry. Już teraz zapraszamy do zapisów na kurs SEP w grupie G1!

Dla kogo jest szkolenie SEP G1?

To szkolenie, nazywane potocznie kursem elektryka, rekomendujemy wszystkim osobom, które zajmują się lub planują zajmować eksploatacją, dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Warto podkreślić, że szkolenie na uprawnienia energetyczne nie jest zarezerwowane tylko dla czynnych zawodowo elektryków. Wziąć w nim udział mogą wszystkie osoby, które spełniają poniższe kryteria:

  • Pełnoletność – na kurs elektryka może się zapisać każdy, kto ukończył 18 lat na dzień przystąpienia do szkolenia SEP w grupie kwalifikacji G1.
  • Wykształcenie minimum podstawowe.

Prezentowany kurs obejmuje również uprawnienia energetyczne w grupie powyżej 1kV. Tutaj jednak udział w szkoleniu SEP mogą wziąć wyłącznie osoby posiadające wiedzę w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych, jak również posiadające doświadczenie praktyczne w pracy z instalacjami elektrycznymi poniżej 1kV.

Kurs elektryka pozwala nie tylko zdobyć uprawnienia energetyczne w grupie G1, ale także je przedłużyć. Przypominamy, że przepisy nakładają obowiązek odnawiania uprawnień co 5 lat.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs SEP w grupie G1?

Szkolenie SEP na uprawnienia energetyczne w grupie G1 prowadzą wysokiej klasy specjaliści ze Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich. Ich wiedza, kompetencje i doświadczenie to gwarancja doskonałej jakości merytorycznej kursu. Jednocześnie zaznaczamy, że w odróżnieniu od wielu innych kursów elektryka, nie koncentrujemy się wyłącznie na teorii. Szkolenie łączy elementy warsztatowe i wykładowe w taki sposób, aby z jednej strony doskonale przygotować uczestników do egzaminu SEP, a z drugiej nie zanudzić ich i wyposażyć w praktyczne umiejętności wykonywania zawodu.

Dodajmy, że nasz kurs SEP na uprawnienia energetyczne przygotowuje uczestników do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji (E) oraz dozoru (D). Dzięki maksymalnemu skondensowaniu wiedzy i skupieniu się na najważniejszych zagadnieniach, szkolenie trwa tylko jeden dzień.

Dodatkowo warto wspomnieć, że każdy uczestnik kursu energetycznego ma możliwość zdobycia uprawnień także w pozostałych grupach kwalifikacji, a więc G2 (cieplna) i G3 (gazowa). To wszystko w ciągu jednego dnia!

Tego samego dnia można uzyskać uprawnienia w grupie G1 elektrycznej, G2 cieplnej i G3 gazowej!

Szkolenie trwa jeden dzień!

Przy zapisie na 2 lub 3 grupy koszt szkolenia w cenie jednego!

Dzięki temu firmy, które rozpoczęły z nami współpracę, nadal ją kontynuują i szkolą u nas swoich pracowników po niższych kosztach. Osoby indywidualne polecają nas i wracają po odnowienie uprawnień.

Po zdanym pozytywnie egzaminie uczestnik szkolenia otrzymuje stosowne uprawnienia, których ważność trwa 5 lat

Dowiedz się jak zdać kurs sep 1kv

Zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy na stronie

(Nasi konsultanci oddzwonią natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia).

Zakres punktowy:

Informacje o egzaminach i uprawnieniach:

Osoby przystępujące do egzaminu z Dozoru powinny wykazać się wiedzą dotyczącą tematyki:

Osoby przystępujące do egzaminu z Eksploatacji powinny wykazać się wiedzą dotyczącą tematyki:

Terminarz szkoleń:

Egzamin SEP: nie ma się czego bać

Podstawowym celem każdego kursu energetycznego jest doskonałe przygotowanie uczestników do egzaminu SEP. Tylko uzyskanie pozytywnego wyniku sprawia, że kandydat uzyskuje uprawnienia energetyczne i od tej pory może już legalnie wykonywać prace elektryczne w grupie do 1kV lub powyżej 1kV (w zależności od wybranego zakresu kompetencji).

Egzaminem SEP po zakończeniu kursu organizowanego przez Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich odbywa się przed naszą Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Nieprzypadkowo możemy się poszczycić jednym z najwyższych wyników zdawalności w Polsce. Nasi kursanci zawsze są perfekcyjnie przygotowani do egzaminu, a dodatkowo dbamy o to, aby nie nakładać na nich większej presji, zapewniając przyjazną atmosferę i w ten sposób redukując stres.

Kurs elektryka organizujemy w całej Polsce – obecnie jest to około 20 największych miast, w tym Warszawa, Gdańsk, Poznań, Lublin, Katowice czy Szczecin. Istnieje również możliwość przeprowadzenia szkolenia na uprawnienia energetyczne w dowolnym miejscu, w tym w zakładzie pracy dla zamkniętej grupy uczestników. Pracodawco! Przy zapisie na 2 lub 3 grupy, zapłacisz jak za jedno szkolenie!

Urząd pracy
Enea
BP
OBI
Polska Spółka Gazowa
Okręgowa Pielęgniarek i Położnych
Wipasz
Herbapol
Kuehne+nagel
sweco
inkpol
auto machinery jet
Ludwik Rydygier
otis
skanska
meillerghp
aerospace
WODR