Partnerem serwisu jest:
Szukasz szkoleń SEP? Wybierz opiekuna i zapytaj o rabaty! Sprawdź >>> https://sep-uprawnienia.pl/oddzialy <<<
Online

Szkolenie pomiarowe

5 sierpnia

godz. 9:00

Online

Cena 1 egzaminu: 430zł

Cena szkolenia: 350zł

Online

Szkolenie G1/2/3

5 sierpnia

godz. 9:00

Online

Cena 1 egzaminu: 430zł

Cena szkolenia: 95zł

Online

Szkolenie G1/2/3

5 sierpnia

godz. 16:00

Online

Cena 1 egzaminu: 430zł

Cena szkolenia: 95zł

Wszystkie terminy

SEP UPRAWNIENIA: szkolenia SEP o gwarantowanej jakości!

Trudno sobie wyobrazić lepszą inwestycję w siebie lub kompetencje pracowników, niż odbycie profesjonalnego szkolenia SEP. Posiadanie uprawnień energetycznych jest bardzo pożądane w szeroko pojętym przemyśle, zwłaszcza w takich branżach, jak energetyka, gazownictwo i ciepłownictwo. Na polskim rynku zatrudnienia stale brakuje fachowców mogących się pochwalić wysokimi kwalifikacjami oraz uprawnieniami SEP. Jesteśmy po to, aby to zmienić. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą kursów SEP.

Kim jesteśmy?

SEP UPRAWNIENIA oferuje bardzo szeroki zakres szkoleń SEP, które przygotowują do egzaminu państwowego. Jego zdanie jest równoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji do wykonywania prac w branżach energetycznych, a więc należących do najbardziej konkurencyjnych i najszybciej rozwijających się w naszym kraju.

Zauważyliśmy, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na profesjonalne, merytoryczne kursy SEP. Fachowcy, kandydaci na fachowców oraz pracodawcy szukali możliwości odbycia szkolenia, które nie będzie tylko kolejnym zbiorem nudnych wykładów, ale realną inwestycją w podniesienie swoich kwalifikacji. Odpowiedzieliśmy na tę potrzebę.

Nasze szkolenia SEP wyróżniają się kilkoma kluczowych cechami:

  • Bardzo wysoką jakością merytoryczną;
  • Szybkim trybem szkolenia – wiedzę niezbędną do przystąpienia do egzaminu SEP można zdobyć w ciągu zaledwie jednego dnia;
  • Elastycznością – szkolenia SEP organizujemy w około 20 miastach w Polsce, ale jesteśmy gotowi przeprowadzić je również w dowolnym miejscu, w tym w siedzibie przedsiębiorstwa, co oszczędza mnóstwo czasu i pozwala dopasować tryb szkolenia do harmonogramu pracy firmy;

Oferowane przez nas kursy SEP, w tym kurs elektryka czy kurs na uprawnienia gazowe, prowadzą wysoce wykwalifikowani eksperci ze Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich. Ich wiedza, doświadczenie i praktyka w zawodach energetycznych, to gwarancja rzetelności szkolenia oraz doskonałego przygotowania kursantów do egzaminu SEP.

Nasza oferta szkoleniowa jest skierowana do wszystkich osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Nie muszą być fachowcami i mieć wykształcenia kierunkowego. Zapraszamy każdego, kto tylko ukończył 18 lat (na dzień rozpoczęcia kursu) oraz ma wykształcenie minimum podstawowe.

Oferta szkoleń SEP

Oferujemy kursy na wszystkie grupy uprawnień energetycznych, w tym G1, G2 i G3. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla uczniów, studentów czy osób mocno zapracowanych jest szkolenie wakacyjne, które odbywa się w trybie weekendowym.

Warto wspomnieć, że osoby, które zapiszą się na dowolny kurs SEP, mogą zgłosić gotowość do przeszkolenia z zakresu wszystkich grup uprawnień. Przykładowo: udział w szkoleniu G1 predysponuje do ukończenia kursu także w grupach G2 i G3 – to wszystko w ciągu jednego dnia!

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Szkolenie na uprawnienia energetyczne (G1)

To szkolenie jest skrótowo określane mianem kursu elektryka. Przygotowuje ono kursanta do pracy w zawodach związanych z utrzymaniem i eksploatacją instalacji elektrycznych, a także do zdania egzaminu SEP na uprawnienia energetyczne.

Szkolenie na uprawnienia cieplne (G2)

Jest to kurs SEP dedykowany osobom wykonującym prace związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło.

Szkolenie na uprawnienia gazowe (G3)

To szkolenie rekomendujemy wszystkim osobom realizującym prace związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Szkolenie na uprawnienia energetyczne z pomiarami

Coś dla tych, którzy chcą zdobyć uprawnienia do wykonywania prac kontrolno-pomiarowych i tym samym znacząco umocnić swoją pozycję na rynku pracy. W Polsce bardzo brakuje specjalistów w tej dziedzinie. Zapraszamy więc na nasze szkolenie SEP!

Szkolenie wakacyjne

Jest to kurs SEP trwający 30 godzin, przeprowadzany w weekendy oraz w okresie wakacyjnym. Pozwala zdobyć umiejętności w zakresie obsługi instalacji elektrycznych oraz przystąpić do egzaminu SEP na uprawnienia energetyczne.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszych kursów SEP oraz do rezerwowania miejsc!

Urząd pracy
Enea
BP
OBI
Polska Spółka Gazowa
Okręgowa Pielęgniarek i Położnych
Wipasz
Herbapol
Kuehne+nagel
sweco
inkpol
auto machinery jet
Ludwik Rydygier
otis
skanska
meillerghp
aerospace
WODR