Partnerem serwisu jest:
Szukasz szkoleń SEP? Wybierz opiekuna i zapytaj o rabaty! Sprawdź >>> https://sep-uprawnienia.pl/oddzialy <<<
Online

Szkolenie G1/2/3

10 czerwca

godz. 16:00

Online

Cena 1 egzaminu: 424.2zł

Cena szkolenia: 95zł

Online

Szkolenie pomiarowe

11 czerwca

godz. 15:00

Online

Cena 1 egzaminu: 424.2zł

Cena szkolenia: 350zł

Online

Szkolenie G1/2/3

11 czerwca

godz. 16:00

Online

Cena 1 egzaminu: 424.2zł

Cena szkolenia: 95zł

Wszystkie terminy

Podnieś z nami swoje kwalifikacje zawodowe!

Zapraszamy do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, które zainteresowane są uzyskaniem lub odnowieniem uprawnień.


Szkolenia SEP: szeroki wybór kursów zawodowych dla specjalistów

Stara maksyma głosi, że najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie. Doskonale wiedzą o tym osoby, które chcą poprawić swoją pozycję na rynku pracy i zdobyć umiejętności gwarantujące znalezienie dobrze płatnego, stabilnego zatrudnienia. Również przedsiębiorcy coraz częściej dostrzegają potrzebę inwestowania w kapitał ludzki, opłacając szkolenia SEP dla swoich pracowników i tym samym zyskując wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów zawodowych prowadzonych przez ekspertów Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich.

Kurs SEP: znakomity wybór dla pracowników

Osoby już pracujące lub planujące podjąć pracę w szeroko pojętym sektorze energetycznym, nie mają lepszej opcji podniesienia swoich kwalifikacji, niż właśnie zapisanie się na szkolenie SEP. Jego ukończenie pozwala zdobyć uprawnienia energetyczne, ale też uprawnienia gazowe i cieplne. Są to wyjątkowo poszukiwane kompetencje na polskim i generalnie europejskim rynku zatrudnienia. Dlaczego?

Wszystko w związku z nieuniknioną transformacją sektora energetycznego. W Polsce prąd produkuje się głównie spalając węgiel, jednak nie unikniemy inwestycji m.in. w odnawialne źródła energii. Stąd osoby, które dziś ukończą kurs elektryka i zdobędą uprawnienia energetyczne, praktycznie zagwarantują sobie brak problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy w ciągu najbliższych kilku, a nawet kilkunastu lat.

Obserwujemy, że dużą popularnością wśród naszych kursantów cieszą się szkolenia SEP na uprawnienia gazowe. Jest to pokłosie trwających i wciąż planowanych ogromnych inwestycji w polski sektor gazowniczy. LNG, Baltic Pipe – te terminy będą wyznaczać kierunek rozwoju polskiej energetyki, ale do tego potrzebni są wysokiej klasy specjaliści, posiadający uprawnienia gazowe. Ukończenie naszego kursu i zdanie egzaminu SEP w grupie G3 umożliwia wykonywanie prac związanych z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających paliwa gazowe.

Nasze szkolenia SEP obejmują również grupę kwalifikacji G2, a więc umożliwiają zdobycie uprawnień cieplnych. Są one potrzebne każdemu specjaliście chcącemu legalnie wykonywać prace związane z eksploatacją, dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych.

Inwestycja z gwarantowaną stopą zwrotu dla pracodawcy

Oferujemy kursy energetyczne, gazowe i cieplne nie tylko dla osób indywidualnych, ale także dla pracodawców, którzy chcą w ten sposób podnieść kwalifikacje swoich pracowników. To właśnie pracodawcy zauważają dziś ogromną potrzebę inwestowania w kadry, ponieważ na rynku brakuje wykwalifikowanych specjalistów. Z punktu widzenia przedsiębiorcy korzystniej jest więc opłacić pracownikowi kurs SEP i zyskać lojalnego, kompetentnego fachowca, niż wydawać duże środki na proces rekrutacyjny, który i tak może nie przynieść spodziewanych efektów.

Przygotowaliśmy szereg udogodnień dla pracodawców. To nie tylko bardzo korzystne ceny szkoleń SEP, ale także możliwość zorganizowania kursu w wielu polskich miastach, również poza standardowymi godzinami pracy. Dodatkowo dajemy możliwość zdobycia kompletu uprawnień energetycznych w ramach jednego kursu – w ten sposób pracodawca oszczędza czas i pieniądze, jednocześnie zyskując pracownika o bardzo szerokim wachlarzu umiejętności i kompetencji.

Gdzie można zapisać się na kursy zawodowe na uprawnienia SEP?

Szkolenia SEP organizujemy w całej Polsce – aktualnie jest to ponad 20 miast, w tym te największe, jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn, Lublin czy Zielona Góra. Jesteśmy również w stanie przeprowadzić kurs SEP w dowolnej miejscowości, w tym w zakładzie pracy w formie zamkniętego szkolenia dla konkretnej grupy pracowników. To bardzo wygodne!

Każdy kurs na uprawnienia energetyczne kończy się oczywiście egzaminem SEP przed naszą Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Egzamin przebiega w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, na co najlepszym dowodem jest bardzo wysoki współczynnik zdawalności – jeden z najlepszych w kraju.

Urząd pracy
Enea
BP
OBI
Polska Spółka Gazowa
Okręgowa Pielęgniarek i Położnych
Wipasz
Herbapol
Kuehne+nagel
sweco
inkpol
auto machinery jet
Ludwik Rydygier
otis
skanska
meillerghp
aerospace
WODR